Belka
Wtorek, 15 Października 2024   imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Turniej Finałowy ALPS

Data publikacji: 2013-05-07, Data modyfikacji: 2013-05-07
A A AWydrukDrukuj  
 

11 maja turniejem finałowym w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku zakończą się rozgrywki czternastej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

 

Rybnicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej to jedna z największych tego typu lig w Polsce. W rozgrywkach bierze udział 29 drużyn (z ośmiu powiatów), w ramach pierwszej i drugiej ligi, tj. 457 zawodników.


11 maja wszystkie ekipy spotkają się na tradycyjnym turnieju finałowym w Zespole Szkół Ekonomiczno - Usługowych w Rybniku, gdzie zostaną rozegrane decydujące mecze. Tego dnia na hali oprócz licznego grona kibiców spotkają się wszyscy uczestnicy Ligi. Turniej będzie rozgrywany równolegle na trzech boiskach.

 

Początek imprezy zaplanowany jest na godz. 11.00 (pierwszy mecz). Wielki finał, czyli mecz o miejsce pierwsze, planowany jest na godz. 18.00. Po zakończeniu meczu finałowego nastąpi uroczyste podsumowanie rozgrywek połączone rozdaniem nagród dla zawodników.


UM Rybnik, Źródło artykułu: www.rybnik.eu, Autor zdjęć: UM Rybnik
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    rybnicki

    Powiat rybnicki - powiat, którego siedzibą jest miasto Rybnik, mimo że samo do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku na mocy reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie śląskim. Należy do niego 5 gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany. Pod względem zarówno obszaru, jak i liczby ludności jest to jeden z mniejszych powiatów w województwie.

    Powiat rybnicki daje możliwości aktywnego wypoczynku. Znajdziemy tu szlaki rowerowe, a na ich trasie drewniane kościoły z XVI w., zabytki techniczne i pomniki przyrody. Coraz bardziej dba się tu o środowisko naturalne. Mimo eksploatacji górniczej znikają kominy, woda jest coraz czystsza, a powietrze zdrowsze.   



     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola