Belka
Poniedziałek, 18 Lutego 2019   imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rooftop Badass - 100 years of Polish independence - 300m HIGH #humanflag !!!

 
Czołem !! 100 lat temu, po 123 latach nieobecności na mapie i wszystkim co się z tym wiązało, nasz ukochany kraj odzyskał niepodległość. Nie zamierzam bawić się w PRO historyka, którym nie jestem... Więc łapcie ten sztos klip z 300 metrowego komina Rybnickiej Elektrowni i dzielcie się nim ze swymi siostrami i braćmi :v Szejrujcie, łapkujcie i komentujcie !! Zróbmy hałas. Niech to będzie taka MINI zapowiedź kanału, który ruszę w nowym roku i tego co m.in. będzie się na nim działo :) Wpadajcie na moje strony : WWW: dawidlomnicki.pl/ INSTA: instagram.com/dawidlomnickipl/ FB : web.facebook.com/dawidlomnickipl/ Wielka piona za montaż Rydzu : INSTA : instagram.com/bartekrydzek/ FB : web.facebook.com/rydzu.sw/ Magiczna zielona butelka Chlorofilu wynoszącego w niebiosa i inne dobre rzeczy : dawidlomnicki.myduolife.com/ 15-30% rabatu dzięki rejestracji w sklepie internetowym! Podziękowania za współpracę dla : Wypożyczalnia samochodów FCT24.pl fct24.pl/ FB : web.facebook.com/FutureCarTransport/ w osobie : Adama Grzybowskiego ! Klincz Label klincz.com/index.php w osobie : Marcina Ostrowskiego - OSTRY BEZIMIENNI web.facebook.com/OstryBezimienni/ GoPro Polska facebook.com/HERO.Polska/ Dedykuję ten materiał wszystkim wojownikom..bohaterom, młodszym i starszym, kobietom i mężczyznom, tym którzy wspólnymi siłami odzyskali to co najcenniejsze dla nas - Polską ziemię. Przywrócili nam ojczyznę, język, zwyczaje i wolność. Bycie Polakiem to duma i zaszczyt. Bycie Polakiem to biel i czerwień. Bycie Polakiem to pamięć o poległych i pielęgnacja zwyczajów przodków. Bycie Polakiem to dzisiejsze święto. Oferty współpracy ? Zapraszam : dlomnicki malpka o2.pl lub na INSTA i FB. Do zobaczenia !!

 


Rooftop Badass
 
Data pliku video: 2018-11-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rybnicki

  Powiat rybnicki - powiat, którego siedzibą jest miasto Rybnik, mimo że samo do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku na mocy reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie śląskim. Należy do niego 5 gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany. Pod względem zarówno obszaru, jak i liczby ludności jest to jeden z mniejszych powiatów w województwie.

  Powiat rybnicki daje możliwości aktywnego wypoczynku. Znajdziemy tu szlaki rowerowe, a na ich trasie drewniane kościoły z XVI w., zabytki techniczne i pomniki przyrody. Coraz bardziej dba się tu o środowisko naturalne. Mimo eksploatacji górniczej znikają kominy, woda jest coraz czystsza, a powietrze zdrowsze.      

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola