Belka
Wtorek, 15 Października 2024   imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Regaty żeglarskie i festyn integracyjny

Data publikacji: 2013-06-19, Data modyfikacji: 2013-06-19
A A AWydrukDrukuj  
 

W czwartek, 20 czerwca, na terenie Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji „Pod żaglami” w Chwałęcicach odbędą się XIII Regionalne Regaty Żeglarskie oraz VII Regionalne Regaty Kajakowe Olimpiad Specjalnych.

W programie także Festyn Integracyjny Specjalnego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego. Gospodarzem regat organizowanych pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rybnika, Adama Fudalego, jest Klub Olimpiad Specjalnych „Promyk”. Sportowe zmagania rozpoczną się w środę, 19 czerwca. Finałowe wyścigi odbędą się w czwartek, 20 czerwca. Tego dnia na godzinę 10.00 zaplanowano także uroczystą ceremonię otwarcia. Więcej informacji o regatach TUTAJ .

20 czerwca, obok sportowych zmagań niepełnosprawnych zawodników, zaplanowano również zabawę w ramach XIII Festynu Integracyjnego, którego organizatorem jest Specjalny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rybniku. Przedsięwzięcie odbędzie w godzinach od 9:30 do 13:00


UM Rybnik, Źródło artykułu: www.rybnik.eu, Autor zdjęć: UM Rybnik
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    rybnicki

    Powiat rybnicki - powiat, którego siedzibą jest miasto Rybnik, mimo że samo do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku na mocy reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie śląskim. Należy do niego 5 gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany. Pod względem zarówno obszaru, jak i liczby ludności jest to jeden z mniejszych powiatów w województwie.

    Powiat rybnicki daje możliwości aktywnego wypoczynku. Znajdziemy tu szlaki rowerowe, a na ich trasie drewniane kościoły z XVI w., zabytki techniczne i pomniki przyrody. Coraz bardziej dba się tu o środowisko naturalne. Mimo eksploatacji górniczej znikają kominy, woda jest coraz czystsza, a powietrze zdrowsze.   



     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola