Belka
Piątek, 16 Listopada 2018   imieniny: Maria, Edmund, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Policjanci i kadra naukowa podsumowali działanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji: 2018-10-24, Data modyfikacji: 2018-10-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzisiaj w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu odbyła się konferencja podsumowująca funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Kadra naukowa uczelni reprezentowana przez prof. dr hab. Jadwigę Stawnicką oraz mundurowi na czele z Komendantem Głównym Policji gen. insp. dr Jarosławem Szymczykiem przedstawili wyniki badań na temat kontaktu Policji ze społeczeństwem przy wykorzystaniu narzędzia, jakim jest KMZB. Badania przeprowadzono na Śląsku przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach. W spotkaniu uczestniczył szef śląskich policjantów nadinsp. Krzysztof Justyński.

Pełna treść wiadomości na: rybnik.slaska.policja.gov.pl/k22/informacje/wiadomosci/245866,Policjanci-i-kadra-naukowa-podsumowali-dzialanie-Krajowej-Mapy-Zagrozen-Bezpiecz.html
rybnik.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: rybnik.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rybnicki

  Powiat rybnicki - powiat, którego siedzibą jest miasto Rybnik, mimo że samo do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku na mocy reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie śląskim. Należy do niego 5 gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany. Pod względem zarówno obszaru, jak i liczby ludności jest to jeden z mniejszych powiatów w województwie.

  Powiat rybnicki daje możliwości aktywnego wypoczynku. Znajdziemy tu szlaki rowerowe, a na ich trasie drewniane kościoły z XVI w., zabytki techniczne i pomniki przyrody. Coraz bardziej dba się tu o środowisko naturalne. Mimo eksploatacji górniczej znikają kominy, woda jest coraz czystsza, a powietrze zdrowsze.      

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola