Belka
Wtorek, 15 Października 2024   imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Kup i wywieś flagę Rybnika

Data publikacji: 2013-05-28, Data modyfikacji: 2013-05-29
A A AWydrukDrukuj  
 

Przed nami kolejne Dni Rybnika - zachęcamy do udekorowania w te wyjątkowe dni swoich domów flagami Rybnika.

Tegoroczne kilkudniowe Święto Miasta trwać będzie od 12 do 16 czerwca. Wzorem ubiegłego roku biało-niebieską flagę z herbem Rybnika – oficjalne insygnium miasta – już od poniedziałku, 3 czerwca będzie można kupić w usytuowanej przy rynku księgarni „Orbita”. Cena flagi, to 20 zł. Zapytania o możliwość zakupu rybnickiej flagi często trafiały do Urzędu Miasta, ale także np. do wspomnianej księgarni. Mamy więc nadzieję, że flagi cieszyć się będą powodzeniem i tegoroczne Dni Rybnika będą pierwszym, ale nie ostatnimi świętem, w trakcie którego powiewać będą flagi naszego miasta.

  Przedstawicieli placówek handlowych, zainteresowanych sprzedażą flag Rybnika, prosimy o kontakt, pod adresem: [email protected]

    Program Dni Rybnika publikujemy tutaj   Serdecznie zapraszamy!

 

UM Rybnik, Źródło artykułu: www.rybnik.eu, Autor zdjęć: UM Rybnik
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    rybnicki

    Powiat rybnicki - powiat, którego siedzibą jest miasto Rybnik, mimo że samo do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku na mocy reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie śląskim. Należy do niego 5 gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany. Pod względem zarówno obszaru, jak i liczby ludności jest to jeden z mniejszych powiatów w województwie.

    Powiat rybnicki daje możliwości aktywnego wypoczynku. Znajdziemy tu szlaki rowerowe, a na ich trasie drewniane kościoły z XVI w., zabytki techniczne i pomniki przyrody. Coraz bardziej dba się tu o środowisko naturalne. Mimo eksploatacji górniczej znikają kominy, woda jest coraz czystsza, a powietrze zdrowsze.   



     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola