Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

konopie medyczne CIE zniszczą, zielony rybnik [OSTRY HIT]

 
Uwaga ! chciałbym was przestrzec przed konopiami indyjskimi (marihuana) niszczy ona ludzki mózg, zniekształca postrzeganie rzeczywistości i nie ma medycznych właściwości udowodnionych badaniami. Grupka ludzi stara się przekonać młode osoby do brania narkotyków tak zwane "medyczne konopie" teraz są promowane dla pieniędzy a ludzkie zdrowie czy prawda nie ma dla tych bezwzględnych ludzi znaczenia. ====================================================== czego nie powiedzą ci ludzie uzależnieni od medycznych konopi? -Otwórz Oczy, Zmieniaj Życie! Robię to raczej z myślą o przypadkowych, przyszłych odwiedzających. W kim źródło, ten pozna, kto pozna ten przyjmie. Nie ma sensu nawoływać na pustyni, świadomi to rzadkie okazy Tagi: zielony rybnik. Cesarz konopny. medycyna gejmingowa Foliarz

 


Тома Терка
 
Data pliku video: 2017-12-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rybnicki

  Powiat rybnicki - powiat, którego siedzibą jest miasto Rybnik, mimo że samo do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku na mocy reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie śląskim. Należy do niego 5 gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany. Pod względem zarówno obszaru, jak i liczby ludności jest to jeden z mniejszych powiatów w województwie.

  Powiat rybnicki daje możliwości aktywnego wypoczynku. Znajdziemy tu szlaki rowerowe, a na ich trasie drewniane kościoły z XVI w., zabytki techniczne i pomniki przyrody. Coraz bardziej dba się tu o środowisko naturalne. Mimo eksploatacji górniczej znikają kominy, woda jest coraz czystsza, a powietrze zdrowsze.      

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola