Belka
Wtorek, 15 Października 2024   imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Kolejny Jarmark Śląski

Data publikacji: 2013-04-21, Data modyfikacji: 2013-04-21
A A AWydrukDrukuj  
 

W ramach VI Dni Rybnika, w dniach od 13 do 16 czerwca br., zorganizowany zostanie  tradycyjny Jarmark Śląski. Zgłoszenia  uczestnictwa do 10 maja br.

Jarmark Śląski jest imprezą wystawienniczo-handlową. Preferowane będą stoiska o charakterze regionalnym, o takim asortymencie jak: rękodzieło artystyczne, ozdoby, zabawki, pamiątki, ceramika artystyczna i użytkowa, biżuteria, wyroby z drewna, wikliny, słomy, lnu, szkła, metali, papieru, skóry, wyroby regionalne i tradycyjne wykonane z naturalnych materiałów, artykuły spożywcze przygotowywane wg tradycyjnych receptur i z naturalnych składników. Stoiska handlowe będą zorganizowane wzorem lat ubiegłych na ul. Rynkowej.

Preferowani będą Wystawcy, którzy zadeklarują pełną obsadę stoisk na całe cztery dni Jarmarku. Zgłoszenie uczestnictwa należy przesłać najpóźniej do 10 maja br. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie Jarmarku.

 

UM Rybnik, Źródło artykułu: www.rybnik.eu, Autor zdjęć: UM Rybnik
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    rybnicki

    Powiat rybnicki - powiat, którego siedzibą jest miasto Rybnik, mimo że samo do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku na mocy reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie śląskim. Należy do niego 5 gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany. Pod względem zarówno obszaru, jak i liczby ludności jest to jeden z mniejszych powiatów w województwie.

    Powiat rybnicki daje możliwości aktywnego wypoczynku. Znajdziemy tu szlaki rowerowe, a na ich trasie drewniane kościoły z XVI w., zabytki techniczne i pomniki przyrody. Coraz bardziej dba się tu o środowisko naturalne. Mimo eksploatacji górniczej znikają kominy, woda jest coraz czystsza, a powietrze zdrowsze.   



     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola