Belka
Poniedziałek, 18 Lutego 2019   imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Karpiowanie Elektrownia Rybnik 2x23kg!

 
#ElektrowniaRybnik #KarpiowymSzlakiem #RybnickieMorze Wracamy do gry w starym stylu! Obszerny materiał o naszej przygodzie, która rozegrała się na Rybnickim morzu. Wiele się słyszy o zakazach panujących na tym pięknym zbiorniku, dlatego zdecydowaliśmy się poruszyć ten temat. Pokazujemy ryby i omawiamy taktykę i pokazujemy przypony, które okazały się bardzo skiutec Karpiowym Szlakiem ✪ Facebook facebook.com/karpiowymszlakiem/ ✪ Instagram instagram.com/adi_nashtackle/ DOBRZY LUDZIE wbijać i obserwować! #NashTackle Polska - Dobry towar ✔ facebook.com/NashTacklePolska/ #WESTIN Polska - Dobry towar 2.0 ✔ facebook.com/WestinFishingPolska/ #Shimano Polska - Dobry towar 3.0 ✔ facebook.com/ShimanoFishingPL/ #DEEPER Polska - Dobry towar 4.0 ✔ facebook.com/DeeperPoland/ #WILEYX Polska - Dobry towar 5.0 ✔ facebook.com/wileyx/ #BAITBOATSERVICE - Dobry towar 6.0 ✔ facebook.com/BAITBOATnaprawa/ #WIADOMOŚCIWĘDKARSKIE - Prasa ✔ facebook.com/wiadomosciwedkarskie/ #KARPMAX - Prasa ✔ facebook.com/karpmax/ #HUGOTATTO - Tusz ✔ facebook.com/hugotattooart/ #RAAJD - Pewne auta z GWARANCJĄ ✔ raajd.otomoto.pl/ #ROLTECH - Coś dla dużych chłopców ✔ roltech.eu/

 


Karpiowym Szlakiem
 
Data pliku video: 2018-12-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  rybnicki

  Powiat rybnicki - powiat, którego siedzibą jest miasto Rybnik, mimo że samo do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku na mocy reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie śląskim. Należy do niego 5 gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany. Pod względem zarówno obszaru, jak i liczby ludności jest to jeden z mniejszych powiatów w województwie.

  Powiat rybnicki daje możliwości aktywnego wypoczynku. Znajdziemy tu szlaki rowerowe, a na ich trasie drewniane kościoły z XVI w., zabytki techniczne i pomniki przyrody. Coraz bardziej dba się tu o środowisko naturalne. Mimo eksploatacji górniczej znikają kominy, woda jest coraz czystsza, a powietrze zdrowsze.      

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola