Belka
Wtorek, 15 Października 2024   imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Jarmark jesienny

Data publikacji: 2013-08-13, Data modyfikacji: 2013-08-13
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniach od 11 do 21 września br. przy ul. Rynkowej zorganizowany zostanie Jarmark Jesienny „Pożegnanie Lata 2013 w Rybniku”.

Jarmark jest imprezą wystawienniczo-handlową, która w Rybniku cieszy się sporym zainteresowaniem. Tego typu przedsięwzięcia w naszym mieście organizowane są w ramach takich wydarzeń, jak Dni Rybnika czy Rybnickie Boże Narodzenie i Kolędowanie. W tym roku jarmark zorganizowano także z okazji Świąt Wielkanocnych.

We wrześniu na ul. Rynkowej pojawią sie stoiska o takim asortymencie jak m.in.: ceramika artystyczna, zabawki, wyroby regionalne, koronki, pamiątki, ozdoby, rękodzieło, kosmetyki, perfumy, galanteria skórzana, odzież, biżuteria, artykuły spożywcze, drobne przekąski, potrawy i wyroby regionalne, wypieki, gastronomia.

Z regulaminem jarmarku i kartą zgłoszenia wystawcy można zapoznać się na stronie www.jarmarkslaski.pl

 

 

UM Rybnik, Źródło artykułu: www.rybnik.eu, Autor zdjęć: UM Rybnik
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    rybnicki

    Powiat rybnicki - powiat, którego siedzibą jest miasto Rybnik, mimo że samo do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku na mocy reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie śląskim. Należy do niego 5 gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany. Pod względem zarówno obszaru, jak i liczby ludności jest to jeden z mniejszych powiatów w województwie.

    Powiat rybnicki daje możliwości aktywnego wypoczynku. Znajdziemy tu szlaki rowerowe, a na ich trasie drewniane kościoły z XVI w., zabytki techniczne i pomniki przyrody. Coraz bardziej dba się tu o środowisko naturalne. Mimo eksploatacji górniczej znikają kominy, woda jest coraz czystsza, a powietrze zdrowsze.   



     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola